ANALITYKA I RAPORTOWANIE


Kompletna wiedza na temat procesów zachodzących w firmie jest fundamentem dobrych decyzji. Pozwala zrozumieć przyczyny zachodzących zmian, przebieg działań. Ułatwia także interpretację skutków podjętych czynności. Współcześni przedsiębiorcy coraz bardziej doceniają nowoczesne rozwiązania biznesowe, które pozwalają przeprowadzić sprawną analitykę.
 
 


PRZEWODNIK

 

8 najważniejszych trendów
analityki biznesowej


Współczesny świat szybko się zmienia. Zmieniają się oczekiwania przedsiębiorców, rosną ich potrzeby. Zmiany najszybciej zachodzą w technologii. W raporcie przedstawimy nasze przewidywania dotyczące przemian w dziedzinie analityki biznesowej, których będziemy świadkami w niedługim czasie.

 

pobierzbutton

  przewodnik 8

JET REPORTS

 

Analizy biznesowe
i raportowanie


Analizy biznesowe i raportowanie są fundamentem rozwoju firmy. Pozwalają błyskawicznie odnieść sukces poprzez natychmiastowy dostęp do istotnych danych biznesowych oraz nowo zdobytych informacji. Jet Reports oferuje zaawansowane narzędzia analityczne, które są proste w obsłudze i działają na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Dzięki temu, każdy użytkownik, niezależnie od poziomu posiadanej wiedzy, ma możliwość wygenerować dashboardy i raporty w kilka chwil. Produkty Jet Reports gwarantują szybki zwrot z inwestycji wyposażając użytkowników w dedykowane biblioteki oraz predefiniowane kostki.

 

wiecejbutton

  mbp retina2
 
Dell XPS 13    

TARGIT

 

Business Intelligence
w systemie ERP


Targit Decision Suite to nowoczesny system Business Intelligence, w pełni kompatybilny z systemem ERP – Microsoft Dynamics NAV, umożliwiający samodzielne tworzenie analiz, raportów z różnego typu źródeł oraz pulpitów menedżerskich. Narzędzie dostarcza kluczowych informacji służących podejmowaniu efektywnych decyzji biznesowych. Targit Decision Suite wspiera także prace analityczne, kontrolingowe, prognozowanie wyników i zarządzanie ryzykiem. Wykorzystuje najnowsze technologie in-memory i hurtownie danych.

 

wiecejbutton
 Zalety Microsoft Dynamics NAV


Microsoft Dynamics NAV to system zaprojektowany przez firmę Microsoft, wspomagający przedsiębiorstwa w realizacji ich celów. Szybkie wdrożenie i prostota użytkowania to jego główne zalety. System Microsoft Dynamics NAV usprawnia i integruje wszystkie procesy w firmie, stwarzając możliwości w zakresie:
 
  • wyboru środowiska instalacyjnego pomiędzy chmurą a środowiskiem serwerowym
  • zwiększenia wydajności i uproszczenia procesów poprzez połączenie kluczowych funkcji w ramach organizacji
  • zarządzania firmą działającą w wielu lokalizacjach i krajach dzięki funkcjom ERP przeznaczonym dla firm międzynarodowych
  • integracji z Office 365, która zapewnia lepszy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarzy i plików, a także danych, raportów i funkcji obsługujących procesy biznesowe

 

wiecejbutton

 
 

Group analityka