Projekty grupowe i wdrożenia międzynarodowe systemu
Microsoft Dynamics NAV

IT. Integro od wielu lat z sukcesem realizuje globalne, wielojęzyczne i wielowalutowe projekty wdrożeniowe w krajach na całym świecie. Zrealizowaliśmy już ponad 70 zagranicznych projektów międzynarodowych w 47 krajach! Codziennie wspieramy pracę ponad 1000 obcojęzycznych użytkowników systemu Microsoft Dynamics NAV. 
Wdrożenia międzynarodowe
 
Posiadamy silny zespół specjalistów NAV, wyróżniający się szeroką wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
Z sukcesem realizują projekty międzynarodowe z zakresu:
 
Roll-out     Add-ony     Lokalizacja
oprogramowania
         
Wdrażamy zintegrowane systemy i projekty  typu roll-out. Dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem zarówno na rynku lokalnym, jak i na światowym, dzięki czemu spełniamy wymagania dużych, wielooddziałowych firm. Wdrożenia typu roll-out polegają na przeniesieniu rozwiązania wzorcowego (template), wdrożonego do jednej ze spółki w ramach danej grupy. Kluczową rolę w tego typu projektach (roll-out) spełnia wiedza i doświadczenie, których nam nie brakuje. Koordynowaliśmy wdrożenia dla projektów realizowanych w 47 krajach!   Wdrażamy specjalistyczne, autorskie rozwiązania i przekazujemy projektowe know-how. Doświadczenie zdobyte międzynarodowym rynku pozwoliło nam stworzyć m.in. Master Data Management System (MDMS), czyli dodatek roszerzający możliwości Microsoft Dynamics NAV, certyfikowany przez Microsoft.   Posiadamy silny zespół specjalistów NAV, wyróżniający się szeroką wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
 
 


 

PRZEWODNIK

Microsoft Dynamics NAV -
System ERP wspierający globalny biznes

 

pobierzbutton

  brochure 1 copySystem ERP w projektach grupowych
 
Wiele firm wieloodziałowych zmaga się z problemami prawidłowej organizacji danych i przepływu danych. Filie pracują na własnych bazach, różnych systemach, co nie pozwala spójną komunikację pomiędzy oddziałami. Dodatkowo wpływa to niekorzystnie na wiele aspektów działań firmy. Pojawiają się trudności związane z monitorowaniem działań filii, prowadzeniem jednolitej polityki cenowej i dystrybucyjnej. Procesy stają się nieskuteczne oraz mało wydajne. W tym celu, firma IT.integro wprowadziła System zarządzania danymi centralnymi (ang. Master Data Management System, MDMS).
 


 
MASTER DATA MANAGEMENT SYSTEM (MDMS)

Rozwiązanie dla projektów grupowych
 
System zarządzania danymi centralnymi (ang. Master data management system, MDMS) to rozwiązanie dedykowane zarządzaniu danymi centralnymi w organizacjach rozproszonych. Rozwiązanie znajduje zastosowanie, gdy indywidualna lokalizacja przedsiębiorstwa pracuje na autonomicznej bazie danych. Wykorzystanie systemu jest możliwe przy założeniu, że filie (w tym także centrala) korzystają lub w niedalekiej przyszłości rozpoczną pracę z wykorzystaniem systemu Microsoft Dynamics NAV.

MDMS (Master Data Management System) to add-on dla Microsoft Dynamics NAV opracowany przez IT.integro i certyfikowany przez Microsoft. Jest to rozwiązanie przeznaczone do synchronizacji i zarządzania danymi w wielooddziałowych organizacjach. Z reguły staje się też częścią Szablonu globalnego.
 
wiecejbutton
 
 


Group