Asset 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NAV 365 - SYSTEM ERP DLA MAŁYCH FIRM
 
NAV 365 to rozwiązanie, którego podstawą jest system ERP zintegrowany z chmurą obliczeniową. Jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o małych i średnich firmach handlowo-usługowych. NAV 365 bazuje na bogatym pakiecie kluczowych funkcjonalności, który usprawnia zarządzanie procesami w organizacji, pozwalając poprawić ich efektywność.
 NAV 365. System ERP w chmurze. Dostępny w abonamencie.
 
Microsoft Dynamics NAV 365 to system ERP, stworzony dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dedykowany jest organizacjom handlowym oraz usługowym, dopasowując swoje pakiety funkcjonalne do ich wymagań.

Posiada bogato rozbudowane pakiety, począwszy od NAV 365 Finanse, który stanowi bazę dla rozbudowy systemu ERP. W zależności od potrzeb, przedsiębiorcy mogą zdecydować na zakup dodatkowych pakietów - NAV 365 Handel lub NAV 365 Projekty.

 

business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 41   business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 51   business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 61

 

Microsoft Dynamics NAV 365 bazuje na chmurze obliczeniowej Microsoft Azure, dzięki czemu firmy mogą korzystać z w pełni skalowalnego systemu ERP, rozwijać się wraz z nim i rozbudowywać możliwości swojej firmy.
 
wiecejbutton
  

FOLDER

NAV 365

 

NAV 365 to innowacyjne rozwiązanie bazujące na systemie Microsoft Dynamics NAV. Dedykowane jest firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do wysokiej klasy oprogramowania ERP, przy niewielkiej opłacie abonamentowej.

 

pobierzbutton

  nav365
 
 
Group 4   Fill 5   Group2345   001 house
             

OPARTY O SYSTEM MICROSOFT DYNAMICS NAV

  WYGODNY ABONAMENT   ZINTEGROWANY Z PRODUKTAMI MICROSOFT   STWORZONY Z MYŚLĄ O MAŁYCH I ŚREDNICH FIRMACH
             
NAV 365 bazuje na Microsoft Dynamics NAV – jednym z najlepszych systemów na świecie, z którego korzysta 2 000 000 użytkowników.   Teraz możesz cieszyć się bogatą funkcjonalnością NAV 365 na prostych warunkach.   Pełna integracja systemu ERP z rozwiązaniami biznesowymi od Microsoft to szereg korzyści w każdym obszarze zarządzania firmą. Funkcje i możliwości przenikają się, tworząc kompletne narzędzie biznesowe.   NAV 365 powstał z myślą o firmach takich jak Twoja! Ambitnych, dynamicznych, rozwijających się. Jeśli reprezentujesz branże handlową bądź usługową, ten system idealnie pasuje do Twoich potrzeb.
             
WIĘCEJ ->   WIĘCEJ ->   WIĘCEJ ->   WIĘCEJ ->
             
             
             
             
 002 business   001 server   Fill 3    
             
WYBÓR 3 PAKIETÓW FUNKCJONALNYCH   WYBÓR MIĘDZY CHMURĄ A SERWEREM   EKSPRESOWE WDROŻENIE    
             
System ERP jest dostępny w 3 pakietach, które obejmują inny zakres funkcji. W zależności od skali swojej działalności, możesz wybrać jeden pakiet, bądź wdrożyć wszystkie.   Korzystając z chmury oszczędzasz koszty, nie musząc inwestować w kupno własnej infrastruktury. Ona dostępna jest w cenie! Jeśli posiadasz własne serwery, o warunki zakupu NAV 365 zapytaj naszych konsultantów.   Wdrożenie systemu ERP opieramy na gotowych narzędziach i sprawdzonych praktykach, dzięki czemu wdrożenie systemu ERP może trwać nawet 30 dni.    
             
WIĘCEJ ->   WIĘCEJ ->   WIĘCEJ ->    


 
Group 2
Group 3