SKLEPY DETALICZNE / RESTAURACJE / GASTRONOMIA / STACJE PALIW / APTEKI

Oprogramowanie dla Retail

 

LS Retail to kompletne oprogramowanie dla firm detalicznych, które pozwala efektywnie zarządzań organizacją oraz zachodzącymi w niej procesami. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemem Microsoft Dynamics NAV. 
Zestaw rozwiązań dla branży retail
 
RETAIL I HANDEL DETALICZNY
  RESTAURACJE I GASTRONOMIA
       
System LS Nav koncentruje się na kliencie, wspierając proces sprzedaży w małych sklepach oraz sieciach detalicznych. Pozwala on na zarządzanie sklepem począwszy od zaplecza aż po punkty POS.   Kierownicy i właściciele restauracji oraz punktów gastronomicznych muszą realizować potrzeby klientów, w ten sposób utrzymując lojalność oraz zadowolenie. Jest to gwarancja sukcesu na konkurencyjnym rynku. 
     
button   button copy1
     
STACJE PALIW   APTEKI
     
Oprogramowanie pozwala na kompleksowe zarządzanie stacjami paliw, począwszy od obsługi dystrybutorów, aż po punkty sprzedaży. Właściciele stawiają czoła szeregu procesom, które zachodzą w obrębie stacji paliw. Zapewniają swoim klientom możliwość napełnienie baku, oraz zakupy w sklepie spożywczym i usługi restauracyjnej.   Zarządzanie aptekami wymaga głębokiej wiedzy i oprogramowania, które umożliwi obsłużyć specyficzne dla tej branży procesy. Pozwoli zarządzać produktami farmaceutycznymi i śledzić stany magazynowe w każdej aptece z sieci.
     
Zrzut ekranu 2017 08 24 o 22.19.24   rozwiazaniadlaaptek


PORADNIK

Wybór systemu do zarzadzania sprzedażą detaliczną


Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu "all-in-one", pozwalającym na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemami ERP jak Microsoft Dynamics NAV.

 

pobierzbutton

  7bledow
 


 
ROZWIĄZANIA DLA SKLEPÓW, GASTRONOMII, STACJI PALIW, APTEK


LS Nav   LS BI
       
LS Nav jest zintegrowanym systemem, obsługujący siedzibę firmy, zaplecze sklepów oraz punkty POS. Jest wykorzystywany w całej organizacji, co pozwala na śledzenie danych od momentu zawarcia transakcji po rejestrację w księdze głównej   LS BI to rozwiązanie, które dostarcza użytkownikom kompletną wiedzę na temat procesów biznesowych, które zachodzą w firmie. Pomaga sprzedawcom podejmować dobre decyzje i rozpoznawać panujące trendy.
     
wiecejbutton   wiecejbutton
     
LS POS   LS Omni
     
LS POS to niezawodna aplikacja, która jest wyposażona w graficzny interfejs użytkownika dla POS. Dzięki temu możliwa jest szybka obsługa klientów. Aplikacja wykorzystywana jest w każdym środowisku handlowym, od pojedynczych sklepów po sieci, składające się z setek oddziałów.   Rozwiązanie LS Omni to pakiet rozwiązań, umożliwiający efektywne zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach. Klienci mogą dokonywać zakupów niezależnie od miejsca w którym się znajdują. LS Omni gwarantuje im identyczne doświadczenia zakupowe, dbając o indywidualną ofertę oraz spójny wizerunek marki.
     
wiecejbutton   wiecejbutton
 
 
 
Group retail