CHMURA OBLICZENIOWA DLA FIRM

 

Chmura Microsoft Azure jest platformą nieograniczonych korzyści dla biznesu. Możliwości do tej pory niespotykanych. Są to dostępne w każdej chwili zasoby obliczeniowe i dodatkowe usługi, które można wykorzystać do tworzenia własnych aplikacji, zwiększenia możliwości posiadanych centrów danych a także jako kompletne środowisko informatyczne.

 

003 coins   002 resize   001 cloud
         
NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA   SKALOWALNOŚĆ   OSZCZĘDNOŚCI
Chmura obliczeniowa jest korzystna dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, nie posiadających infrastruktury informatycznej. Zakup serwerów, sprzętu oraz zatrudnienie pracowników IT dla wielu organizacji jest barierą rozwoju. Chmura ogranicza początkowe koszty. System ERP w chmurze nie wymaga wstępnych nakładów finansowych   Dużą zaletą systemu ERP, ulokowanego w chmurze jest nieograniczona skalowalność. Sterowanie parametrami wydajnościowymi w każdym czasie, w zależności od potrzeb. Możliwość zaprogramowania wydajności, w określonych momentach. W odniesieniu do organizacji o profilu produkcyjnym można podnosić wydajność maszyn wirtualnych w określonym przedziale czasu, w zgodzie z potrzebami cyklu produkcyjnego.   Ogromnym atutem systemu ERP w chmurze są oszczędności, osiągane przez przedsiębiorstwo dzięki eliminacji kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, zakupem serwerów, sprzętu oraz zatrudnieniem informatyków.
         
buttonwiecej2

PRZEWODNIK

System ERP w chmurze

 

W obecnych czasach tempo wdrażania innowacji staje się coraz szybsze, a inwestowanie w najnowsze technologie coraz ważniejsze. Dowiedz się więcej o chmurze Microsoft Azure:

 

pobierzbutton

  erpwchmurze1

 
NAV 365. System ERP w chmurze. Dostępny w abonamencie.

Microsoft Dynamics NAV 365 to system ERP, stworzony dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dedykowany jest organizacjom handlowym oraz usługowym, dopasowując swoje pakiety funkcjonalne do ich wymagań.
 
Posiada bogato rozbudowane pakiety, począwszy od NAV 365 Finanse, który stanowi bazę dla rozbudowy systemu ERP. W zależności od potrzeb, przedsiębiorcy mogą zdecydować na zakup dodatkowych pakietów - NAV 365 Handel lub NAV 365 Projekty.

 

business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 4   business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 5   business finance concept business people are PKVSGT2 Copy 6

 

Microsoft Dynamics NAV 365 bazuje na chmurze obliczeniowej Microsoft Azure, dzięki czemu firmy mogą korzystać z w pełni skalowalnego systemu ERP, rozwijać się wraz z nim i rozbudowywać możliwości swojej firmy.
 
wiecejbutton
 
 
 


Czy warto przenieść się do chmury Microsoft Azure?
 
 
1. NIŻSZE KOSZTY
Chmura obliczeniowa nie wymaga ponoszenia inwestycji na nowy sprzęt, serwery, oprogramowanie czy dział IT.
 
2. PŁATNOŚĆ JEDYNIE ZA WYKORZYSTANE ZASOBY
Dzięki pełnej skalowalności chmury Azure, przedsiębiorca płaci tylko za wykorzystane moce obliczeniowe. Dostępne są zawsze w takiej ilości, jaką potrzebujesz.
 
3. DOSTĘP ZAWSZE I WSZĘDZIE
W chmurze Azure użytkownicy otrzymują dostęp do nieograniczonej mocy obliczeniowej, która potrzebna jest do uruchamiania aplikacji, dzięki czemu prace postępują szybciej i wydajniej.
 
4. DOPASOWANE DO POTRZEB BIZNESU
Microsoft Azure obsługuje wszystkie systemy operacyjne, narzędzia, języki i strukturę jak systemy Windows Linux, oprogramowanie SQL Server, Oracle.
 
5. PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ
Chmura obliczeniowa Azure zapewnia stabilność usług w kluczowych momentach na poziomie bliskim 100%.
 
5. ZABEZPIECZONE DANE
Chmura gwarantuje bezpieczeństwo danych. Zapisane dane nie zostaną utracone wraz z kradzieżą sprzętu, a wykonywanie kopii zapasowych, ich odzyskiwanie są ekonomiczne i efektywne.
 
 
 

FOLDER

Chmura obliczeniowa
Microsoft Azure

 

W obecnych czasach tempo wdrażania innowacji staje się coraz szybsze, a inwestowanie w najnowsze technologie coraz ważniejsze. Dowiedz się więcej o chmurze Microsoft Azure.

 

pobierzbutton

  azurefolder
 
 
 
chmurasystemy3